Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
HealtyPharm Healtypharm Paracetamol 240 mg zetpillen
Healtypharm Paracetamol 240 mg zetpillen
€4,49

Cheaper somewhere else?

Let us know!

085 0470 579 [email protected]

HealtyPharm Healtypharm Paracetamol 240 mg zetpillen

Merk: HealtyPharm
|
Click to enlarge
€4,49
Op voorraad
|
Binnen 24 uur verzonden
Je hebt nog counting... uur
  • Unieke Producten
  • Snelle Verzending
  • Goede Klantenservice
Informatie
Dit product is een geneesmiddel. Raadpleeg bij twijfel altijd de kinder- of huisarts!
 
Healtypharm Zetpil Paracetamol 240 mg

Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn. Bijvoorbeeld na vaccinaties.

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
 
Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts
 
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
 
Gebruik:
Kinderen
leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag
1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 
2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 
4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 


Gebruik
Breng de zetpil met de punt naar voren in de anus. Bevochtigen van de zetpil (bijvoorbeeld met een beetje vaseline) vergemakkelijkt het naar binnen glijden.

Heb je vragen over dit geneesmiddel of over het gebruik hiervan

 

Vraag over geneesmiddelBijsluiter panadol paracetamol

 

 

 

 

 

 Dit logo heeft betrekking veilig geneesmiddelenverkoop:

 

Kunnen we je ergens mee helpen?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!




Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »